Опікунська рада при виконкомі Настасівської сільської ради

ГОЛОВА:
Блащак Дарія Павлівна

СЕКРЕТАР:
Ракоча Надія Володимирівна

ЧЛЕНИ ОПІКУНСЬКОЇ РАДИ:
Руда Олександра Іванівна
Дорожовська Марія Євгенівна
Баб’як Тетяна Володимирівна

ДОПОМОГА НА ДІТЕЙ, ЯКІ ВИХОВУЮТЬСЯ В БАГАТОДІТНИХ СІМ'ЯХ

Управління соціального захисту населення Тернопільської районноїдержавної адміністрації повідомляє, що з метою покращення стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання у багатодітних сім’ях Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України « Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім'ям» від 13.03.2019 р. № 250. Зокрема із 01.04.2019 року запроваджено додатковий вид соціальної виплати – допомога на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях. Допомога на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях, надається одному із батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною. Така допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення до органу соціального захисту населення та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6- річного віку включно. У разі коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім» я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину. Розмір допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях становить 1700 гривень щомісячно. Одночасно повідомляємо, що рішенням Уряду збережено право на отримання з 01.04.2019 року допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, особам, які звернулися за її призначенням протягом квітня - червня 2019 року. Для призначення допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях органу соціального захисту за пред’явлення паспорта громадянина України( паспортного документа іноземця) або іншого документа, що посвідчує особу та підтверджує її соціальний статус подаються:

11:26 02.04.2019