ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ НАСТАСІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 28.08.2020 10:50

До уваги платників, нові рахунки ! - Головне управління Пенсійного фонду  України в Херсонській області

Відповідно до наказу т.в.о.голови Державної Служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів №546 від 21 серпня 20202 року " Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ґясоїдних тварин у 2020 році".

Головне управліннґя Держпродспоживслужби в Тернопільській області інформує, що

в вересні 2020 року на території Тернопільського району буде проводитись імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу методом розкидання імунізованих приманок з повітряного транспорту.

У зв'язку з цим, прохання до жителів громади провести роз'яснювальну роботу, особливо із дітьми, щодо можливого виявлення нез'їджених імунізованих приманок.