припинила діяльність, увійшла до складу Великоберезовицької громади

Як бути фінансово грамотними дізналися безробітні тернополяни

Дата: 19.06.2020 10:57

Он-лайн семінар.jpg

Як «побачити» гроші у своєму житті? Як зробити аудит своїх доходів та витрат? Які етапи фінансового життя проходить людина? Де і як можна заощаджувати? Як грамотно формувати «подушку безпеки»?

Обговорювали ці та інші питання безробітні разом з фінансовим консультантом, підприємцем Олександром Сохацьким під час онлайн-засідання Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

Тема заходу: «1000 та одна ідея для самореалізації: фінансова грамотність».

«І в Україні можна бути фінансово незалежним, треба лише сформувати звичку аналізу своїх коштів на потреби і видатки», - зауважив Олександр Сохацький.

Цікавою була мова про «подушку безпеки» - скриньку, куди можна відкладати фінанси, які вдалося зекономити, користуючись, наприклад, знижками. Суми, здавалося б, невеликі, проте з часом назбирується достатньо коштів.