Важлива інформація!!!

Дата: 01.06.2020 10:41

Организация медицинского обслуживания | МУНИЦИПАЛЬНОЕ БЮДЖЕТНОЕ ...

До уваги жителів Тернопільського району і всіх бажаючих отримувати консультативно-амбулаторну медичну допомогу в Тернопільській центральній поліклініці

З  1 квітня 2020 року Тернопільській центральній поліклініці, що знаходиться за адресою: місто Тернопіль, вул. Острозького,9 впроваджено електронний реєстр на прийом до вузьких спеціалістів.  Тому з метою запобігання створення живих черг під реєстратурою і кабінетами лікарів та попередження розповсюдження коронавірусної інфекції адміністрація закладу наполегливо рекомендує здійснювати дистанційно запис на прийом до лікаря-спеціаліста заздалегідь, на день і годину зручну вам(при умові наявності вільного місця в графіку потрібного вам лікаря).

Зареєструватися можна

за тел. :25-19-37 з 8.00 год. до 16.00 год. щодня, крім суботи та неділі.

Інформацію про запис можна також отримати у вашого сімейного лікаря, який направляє вас на консультативний прийом, створюючи електронне направлення.