«Окремо на кожну дитину»: Кабмін анонсував суттєві матеріальні допомоги. Хто і скільки отримає?

Дата: 08.05.2020 15:55

Підприємці України, які мають дітей до 10 років, зможуть отримати гроші від держави. На кожну дитину визначені наступні суми:

діти до 6 років – 1779 грн

діти 6-10 років – 2218 грн.

Матеріальну допомогу зможе отримати один з батьків. Допомога видаватимуть у період карантину і через один місяць після його скасування.

Для того, щоб подати заявку, потрібно на сайті Мінсоцполітики заповнити форму додати копії ІПН, паспорта та свідоцтва про народження дитини.

В Мінсоцполітики уточнили, що фінансову допомогу виділять на 414 тис. дітей і 337 тис. сімей Фопів, відносяться до 1-ї та 2-ї групи платників єдиного податку.

Раніше повідомлялося, що 4 травня президент Володимир Зеленский записав чергове відеозвернення щодо пандемії коронавіруса і карантину в Україні.

За його словами, негативний вплив карантину на економіку дійсно є, а втрати від нього – болючі. При цьому потенційні втрати від високої захворюваності і смертності – катастрофічні.