Заборона відвідування кладовищ у поминальні дні

Дата: 23.04.2020 16:32

ПЦУ перенесла поминальні дні на 6 червня | Газета «День» мобільна ...

На виконання пункту 2 резолюції Прем’єр-міністра України - голови Державної комісії за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 квітня 2020 року, з урахуванням положень статті 32 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб” статей 30, 40-41 Закону України „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 і Головного державного санітарного лікаря України від 21 квітня 2020 року № 11 просимо:

- заборонити відвідування громадянами України кладовищ, місць окремих поховань у традиційні післяпасхальні (післявеликодні) поминальні дні, крім випадків здійснення поховання померлого за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема участі не більше 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше, ніж 1,5 метри.