Привітання з Різдвом Христовим

Дата: 06.01.2020 17:00

Дорогі друзі, колеги, жителі Настасівської громади!
Сердечно
вітаю вас із

Різдвом Христовим!

Щиро дякую всім, хто доклав немало зусиль для розвитку та процвітання нашої громади у 2019 році: духовенству, компанії "Агропродсервіс", підприємцям, депутатам, виконавчому комітету, керівникам та працівникам бюджетних установ, колективу сільської ради, молоді, всім, кому небайдужа доля нашої громади - низький уклін!

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своїх родин, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці.

Нехай же новорічні та Різдвяні Свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення найзаповітніших мрій та помислів. Нехай цьогорічне  Різдво стане початком нової щасливої дороги в новий щасливий рік.

Найтепліші вітання українським воїнам, які мужньо захищають українську землю. Бажаємо всім мирного неба над українською землею, родинного затишку і тепла, любові й щастя! Нехай яскрава Вифлеємська зірка осяє волелюбному українському народу нелегкий шлях боротьби за утвердження могутньої європейської держави й подарує всім нам єдність, принесе в кожен дім мир, добро і злагоду!

Щиро зичу вам, дорогі друзі, щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Нехай в кожній родині панує мир і спокій. Будьмо будівничими добрих справ на користь України!

Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове побажаємо один одному Любові та Віри. Подаруємо найдорожче і найцінніше - любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким і рідним. Хай Різдвяна зоря запалить у наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

Христос Рождається!
   Славімо Його!