УВАГА !!!

Дата: 05.09.2019 09:52

?????????¶?µ?µ ???·???±???°?¶?µ?????µДо уваги жителів району

4 вересня 2019 року у с.Петриків по вул..Тернопільській на подвір’ї приватного будинку стався вибух саморобного вибухового пристрою, внаслідок чого постраждали господарі будинку.

У зв’язку з недопущенням резонансних подій серед населення у разі виявлення вибухонебезпечного або підозрілого предмета слід дотримуватися наступної послідовності дій:

• негайно припинити будь-які зайві дії поруч  з виявленим предметом, зупинити всі роботи, вимкнути обладнання та техніку:

• звернути увагу оточуючих людей  на небезпеку та ініціювати їх відведення на максимально безпечну відстань, але не менше, ніж 100 м, при цьому слід зберігати спокій та рівновагу, намагатися не провокувати паніку. У разі необхідності надати допомогу у залишенні небезпечної зони дітям, літнім людям та інвалідам;

• терміново повідомити про знахідку представників правоохоронних органів та аварійні служби за телефонами «101», «102» та дати максимально детальний опис виявленого предмету і ситуації, що склалася.

Начальник Тернопільського районного відділення поліції

Віктор ВОЛОЩУК