РІШЕННЯ ПРОЕКТ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

НАСТАСІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ   ШОСТА  СЕСІЯ

ПРОЕКТ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Від_______________2019                                                                              №____

«Про встановлення   місцевих  податків

і зборів на території Настасівської

сільської  ради на 2020 рік»

Відповідно до статті 10, пункту 12.3 статті 12,  статтей 265-287, 291-295  Податкового кодексу України,  керуючись пунктом 24 частини першої статті 26 Закону  України  «Про  місцеве самоврядування в Україні», за рекомендацією постійної комісії сільської ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, Настасівська сільська  рада

В И Р І Ш И Л А :

1.  Установити  на території  Настасівської  сільської ради на 2020 рік  такі  місцеві податки і збори:

1.1. Єдиний податок (додаток 1);

1.2. Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (додаток 2);

1.3.  Плата за землю (додаток 3);

1.4.  Транспортний податок (додаток 4);

1.5   Туристичний збір (додаток 5);

1.6   Збір за місця за паркування транспортних засобів (додаток 6).

2. Встановити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 7.

3. Надати пільги  із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 8.

4. Встановити  ставки земельного податку, згідно з додатком 9.

5. Надати  пільги  із сплати земельного податку, згідно з додатком  10.

6. Оприлюднити  рішення на офіційному веб – сайті Настасівської  сільської ради.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Комісію з питань фінансів, бюджету, житлово-комунального господарства, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Настасівської сільської ради.

8.  Рішення  Настасівської сільської ради від 22 червня  2018 року № 629 “Про встановлення місцевих податків і зборів на території Настасівської  сільської ради на 2019 рік”; від 07 червня 2018 року №106  «Про встановлення ставок  та пільг із сплати  земельного податку  на 2019 рік  Йосипівської сільської ради»; рішення Йосипівської сільської ради  від 19 грудня 2017 року №85 “ “Про встановлення  ставок  та  пільг із сплати  земельного податку  на 2018 рік” визнати такими, що втратили чинність з 01.01.2020 року, рішення  Мар’янівської сільської  ради № 118 від 7.06.2018року “Про встановлення ставок та пільг зі  сплати  податку на  нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки на території Мар’янівської сільської ради на 2019 рік”. рішення  Мар’янівської сільської  ради № 119 від 7.06.2018року “Про встановлення ставок та пільг зі  сплати земельного  податку на території Мар’янівської сільської ради на 2019 рік”.

9.  Рішення набирає чинності з 01.01.2020 року .

Сільський  голова                                                            Микола  ЗЛОНКЕВИЧ