Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

Дата: 20.05.2019 11:46

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

20 травня 2019 року

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Настасівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Настасівської сільської ради на 2020 рік».

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003р. ст. 9 з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Настасівської сільської ради на 2020 рік» та аналізу регуляторного впливу до нього.

Розробник проекту – Настасівська сільська рада.

Основною метою регуляторного акта є встановлення на території Настасівської сільської ради місцевих податків і зборів у відповідності з останньою редакцією Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11. 09. 2003 р. №1160-IV.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення будуть прийматися упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному сайті Настасівської сільської ради за посиланням: nastasivska-gromada.gov.ua в розділі «Регуляторна політика».

Також свої пропозиції та зауваження можна надати в письмовій формі до Настасівської сільської ради (47734 вул. Центральна, буд.303, с.Настасів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл. чи електронною адресою: nastasiv-rada@ukr.net ) для узагальнення та подання на розгляд сесії сільської ради.