День відкритих дверей – зручний спосіб комунікації

Дата: 23.04.2019 16:33

Спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели День відкритих дверей для мешканців міста Тернополя та Тернопільського району.

Громадяни, які завітали у цей день до об’єднаного управління, мали змогу дізнатися про основні завдання та функції органів Пенсійного фонду України, законодавчі зміни в пенсійному забезпеченні, перерахунок пенсій з 1 березня 2019 року, монетизацію субсидій, а також про автоматичний перерахунок для працюючих пенсіонерів з 1 квітня  2019 року.

Особливу увагу Фахівці Фонду приділили електронним сервісам Пенсійного фонду України – Веб-порталу та СМС-інформанню, за допогою яких можливо дистанційно здійснювати контроль за сплатою страхових внесків роботодавцем.

Також учасники заходу отримали буклети щодо способів реєстрації на ВЕБ-порталі Пенсійного фонду України та переваг легальної зайнятості.