Інформаційно-роз’яснювальна робота щодо питань перерахунку пенсій з 1 березня 2019 року та виплати житлової субсидії у готівковій формі для жителів сіл Настасів та Миролюбівка

Дата: 01.04.2019 10:15

На виїзних прийомах у селах Настасів та Миролюбівка спеціалісти Тернопільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області надали роз'яснення присутнім щодо індексації пенсій з 1 березня 2019 року.

Фахівці фонду зазначили, що розмір підвищення визначається індивідуально для кожного пенсіонера і залежить від тривалості страхового стажу та заробітньої плати. Індексація пенсій здійснювалася автоматично і не потребувала додаткових звернень до органів Фонду.

Також інформували присутніх про порядо доставки органами Пенсійного фонду монетизованих субсидій.

Роз'яснення надала заступник начальника Управління соціального захисту Ірина Гуменна.

Загалом протягом березня спеціалісти Тернопільського об'єднаного управління Пенсійного фонду разом із спеціалістами Управління соцзахисту  населення провели виїзні прийоми у 21 населеному пункті Тернопільського району, де 146 особам надали роз'яснення з пенсійних питань безпосередньо на місці проживання громадан.