Молодь Тернопільщини - за легальну зайнятість!

Дата: 28.02.2019 12:50

Фахівці Тернопільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області організували і провели флешмоб на підтримку легальної зайнятості.
Його учасниками стали студенти, які скоро стануть на шлях самостійного дорослого життя.

Розуміння переваг легальної заробітної плати і своє негативне ставлення до тіньової зайнятості студенти Галицького коледжу ім. В.Чорновола висловили за допомогою флешмобу: "Молдодь Тернопільщини  - за легальну зайнятість".

Для розбудови сильної держави треба не тільки усвідомити відповідальність за власну забезпечену старість та вирости законослухняними платниками податків, необхідно переконувати інших щодо переваг легальної зайнятості, - вважають учасники флешмобу.