Чергові заняття в "Школі майбутнього пенсіонера"

Дата: 01.03.2019 12:23

Начальник відділу обслуговування громадян у місті Тернополі Людмила Травіна, та начальник відділу обслуговування громадян у Тернопільському районі Ольга Гірська провели чергові заняття в "Школі майбутнього пенсіонера".

Головне завдання таких занять - роз'яснення умов виходу на пенсію, правова оцінка документів, трудової книжки, довідок, адже завдяки зачасному зверненню осіб передпенсійного віку до об'єднаного управління можна вичвити та усунути недоліки в документах, надіслати запити для отримання документів, яких бракує, ще до настання права на пенсію.

Також фахівці фонду розповіли присутнім про перерахунок пенсій з 1 березня 2019 року та про виплату житлових субсидій пенсіонерам, пояснили переваги використання електронних послуг Веб-порталу та СМС-інформування.

Заняття в "Школі майбутнього пенсіонера" проводяться:

у відділі обслуговування громадян у Тернопільському районі (вул. М. Кривоноса, 10) кожного останнього четверга місяця

у відділі обслуговування громадян у місті Тернопіль( Майдан Волі, 3) кожної останньої середи місяця

Початок "уроку" о 16 год. 30 хв