Щодо виплати житлових субсидій готівкою для пенсіонерів

Дата: 25.02.2019 16:08

ЩОДО ВИПЛАТИ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ У ГОТІВКОВІЙ ФОРМІ ОСОБАМ, ЯКІ ОДЕРЖУЮТЬ ПЕНСІЮ.

6 лютого Кабінетом Міністрів України прийнято рішення щодо монетизації субсидій.

Це означає, що вже в березні цього року гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачавм субсидій готівкою. Такий порядок впроваджується для громадян, які звернулися за призначенням житлової субсидії до 31 грудня 2018 року, а також тих, що звернулися після 1 січня 2019 року, але житлова субсидія їм призначена з 2018 року.

Особам, які одержують пенсії, виплата житлової субсидії готівкою здійснюватиметься органами Пенсійного фонду України. Фінансування проводитиметься у той же спосіб, яким особа отримує пенсію, тобто на пенсійні рахунки в уповноважених банках або через виплатні об'єкти АТ "Укрпошта".

Підставою для виплати житлової субсидії пенсіонерам області слугуватимуть реєстри структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

Таким чином, субсидію на оплату комунальних послуг за лютий буде виплачено одночасно із нарахованою пенсією у березні. Відповідно, у квітні - надійдуть кошти за послуги, спожиті у березні, у травні - за квітневу комуналку.