A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Настасівська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Новини

... і знову про хороше :) ...

Завершили "реставраційні" роботи на автобусній зупинці " коло липи". Голова ОТГ Микола Злонкевич разом з заступником по господарській частині Андрієм Баб'яком та інспектором з благоустрою Михайлом Скрипієм відновили пошкоджені стіни. До робіт долучився Миролюбівський сільський голова  Володимир Криницький. Як кажуть, самі робимо- приклад показуємо.

20:06 11.06.2019

... і знову про хороше :) ...

Сьогодні завершилася частина роботи по упорядкуванню дороги біля Духовного комплексу Матері Божої

16:53 05.06.2019

... і знову про хороше :) ...

Сьогодні з робочим візитом Настасівську громаду відвідали провідні спеціалісти Тернопільського Центру розвитку місцевого самоврядування, а саме: експерт з регіонального розвитку Наталія ОНИЩУК та радник з юридичних питань Михайло ЛИСИКАНИЧ. В ході зустрічі обговорили проблемні питання функціонування Настасівської громади та перспективи її розвитку.

19:41 04.06.2019

...і знову про хороше...

16 травня 2019 року у Настасівській громаді урочисто святкували ДЕНЬ ВИШИВАНКИ !

14:36 17.05.2019

...і знову про хороше...

14 травня голова районної державної адміністрації Олександр Похилий та заступник голови районної державної адміністрації Андрій Колісник здійснили робочу поїздку в Настасівську ОТГ.  В ході візиту з головою Настасівської громади Миколою Злонкевичем, заступником голови Андрієм Баб'яком, директором будинку культури Василем Джинджиристим, завідуючою дитячим садочком Юлією Кураш та працівниками амбулаторії обговорили питання будівництва нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини; відвідали Будинок культури, де оцінили якість виконання ремонтних робіт з заміни вікон та дверей і ремонту вбиралень; відвідали дитячий садочок, де обговорили питання виділення коштів для ремонту харчоблоку.

20:00 14.05.2019

...і знову про хороше...

Психологи та соціальні працівники територіального центру соціального обслуговування населення (НСП) Тернопільського району провели з одинокими і непрацездатними громадянами Настасівської громади зустріч до ДНЯ ВИШИВАНКИ.

13:33 14.05.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора