ІНФОРМУЄ...

Відбулась селекторна нарада щодо забезпечення надходження страхових коштів і проведення перевірок

За підсумками роботи органів Фонду соціального страхування України щодо забезпечення надходжень страхових коштів і проведення перевірок страхувальників у І кварталі 2019 року під головуванням начальниці управління по роботі зі страхувальниками виконавчої дирекції Фонду Наталії Зеленської відбулась селекторна нарада. Участь у заході взяли керівники і фахівці профільних відділів виконавчої дирекції Фонду, робочих органів в областях та місті Києві.

11:20 07.06.2019

2 718 осіб з інвалідністю пройшли санаторно-курортне лікування за кошти Фонду

За оперативними даними упродовж січня–травня 2019 року 2 718 осіб з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання пройшли санаторно-курортне лікування за кошти Фонду соціального страхування України. Договори на проходження лікування на базі санаторно-курортних закладів укладено з 4 724 потерпілими на виробництві.

11:20 07.06.2019

Фонд забезпечив реабілітацією після хвороб і травм 11,4 тис. працюючих

З початку року за кошти Фонду соціального страхування України медичною реабілітацію після перенесених захворювань і травм було забезпечено близько 11,4 тис. застрахованих осіб та їх дітей. Зазначимо, право на проходження курсу реабілітації на базі санаторно-курортних закладів за кошти Фонду має кожна працевлаштована особа за наявності медичних показів.

14:29 03.06.2019

З 01 липня набуде чинності новий порядок розслідування нещасних випадків

Нова редакція Порядку розслідуваннятаоблікунещаснихвипадків, професійнихзахворюваньтааварійнавиробництві була затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337 та набуде чинності 01.07.2019.

15:14 27.05.2019

Допомога за лікарняними зросла на 28,2%

Розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності у квітні 2019 року порівняно з тим же періодом минулого року збільшився на 28,2% у розрахунку на день та склав 273,4 грн. Загалом за січень–квітень 2019 року Фонд соціального страхування України направив близько 3 млрд грн на фінансування компенсації втраченого заробітку за час перебування на лікарняному.

15:13 27.05.2019

60% заяв на фінансування лікарняних подаються в електронному вигляді

Охоплення електронним документообігом по заявам-розрахункам, на підставі яких Фонд соціального страхування України здійснює фінансування матеріального забезпечення, сягає 60%. Щодня до Фонду в електронному вигляді надходить близько 5 тис. заяв-розрахунків.

15:12 27.05.2019

Кількість застрахованих осіб збільшилась на понад 2 млн осіб за два роки

Станом на сьогодні під опікою Фонду соціального страхування України знаходиться понад 12,7 млн застрахованих осіб – працевлаштованих і самозайнятих осіб, ФОП, осіб, що працюють на умовах цивільно-правових договорів. Зазначені особи мають право на отримання допомог, страхових виплат, медичних і соціальних послуг за рахунок коштів Фонду у разі настання страхового випадку в період роботи.

15:11 27.05.2019

1 млн людей отримали допомогу від Фонду у І кварталі 2019 року

Упродовж І кварталу 2019 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги по вагітності та пологах і допомоги на поховання для близько 1 млн застрахованих осіб.

15:07 27.05.2019

Представники Фонду взяли участь у заходах до Дня охорони праці

До Дня охорони праці, який відзначається 28 квітня, відбувся брифінг Державної служби України з питань праці, у якому, зокрема, взяв участь начальник управління профілактики страхових випадків виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Сергій Таровик. Під час заходу було обговорено аналітичні дані щодо виробничого травматизму в Україні та світі, його причин та методи профілактики. Учасники звернули увагу на потребі імплементації вимог ЄС щодо умов праці до українського законодавства, обговорили реалізацію права кожної людини на безпечні і здорові умови трудової діяльності.

14:55 27.05.2019