припинила діяльність, увійшла до складу Великоберезовицької громади

На Тернопільщині до місцевих скарбниць спрямували майже 1,6 млрд грн податку на доходи фізичних осіб

Картинки по запросу ЧОЛОвічки для презентацій увага

Упродовж січня-липня 2019 року субєкти господарювання Тернопільської області сплатили 2 млрд 115 млн 964,5 тис. грн податку на доходи фізичних осіб. Це на 407 млн 828,1 тис. грн більше, ніж у минулому році.

З усієї суми надходжень до державного бюджету платники спрямували 536 млн 519,7 тис. грн цього платежу. Місцеві скарбниці поповнились на 1 млрд 579 млн 444,7 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

Лише у липні цього року на теренах Тернопілля сплатили 318 млн 973,5 тис. грн даного платежу.

Варто мати на увазі, що платниками цього податку є як фізичні особи-резиденти, які отримують доходи з джерел їх походження в Україні, і іноземні доходи, так і фізособи-нерезиденти, які отримують доходи з джерел їх походження в Україні, а також податкові агенти.

До речі, податок на доходи фізичних осіб є одним із бюджетоформуючих дохідної частини місцевих скарбниць. При цьому, основну частину в надходженнях цього платежу займає оподаткування заробітної плати та інших доходів громадян. Тому протидія тіньовим процесам на ринку праці – одне із пріоритетних завдань фіскальної службт. Серед вжитих заходів роз’яснювальна та контрольно-перевірочна робота, застосована до суб'єктів господарювання, де існують ризики порушення законодавства про оплату праці та мінімізації сплати податкових платежів.

Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області