На Тернопільщині до місцевих скарбниць спрямували майже 1,6 млрд грн податку на доходи фізичних осіб

Картинки по запросу ЧОЛОвічки для презентацій увага

Упродовж січня-липня 2019 року субєкти господарювання Тернопільської області сплатили 2 млрд 115 млн 964,5 тис. грн податку на доходи фізичних осіб. Це на 407 млн 828,1 тис. грн більше, ніж у минулому році.

З усієї суми надходжень до державного бюджету платники спрямували 536 млн 519,7 тис. грн цього платежу. Місцеві скарбниці поповнились на 1 млрд 579 млн 444,7 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

Лише у липні цього року на теренах Тернопілля сплатили 318 млн 973,5 тис. грн даного платежу.

Варто мати на увазі, що платниками цього податку є як фізичні особи-резиденти, які отримують доходи з джерел їх походження в Україні, і іноземні доходи, так і фізособи-нерезиденти, які отримують доходи з джерел їх походження в Україні, а також податкові агенти.

До речі, податок на доходи фізичних осіб є одним із бюджетоформуючих дохідної частини місцевих скарбниць. При цьому, основну частину в надходженнях цього платежу займає оподаткування заробітної плати та інших доходів громадян. Тому протидія тіньовим процесам на ринку праці – одне із пріоритетних завдань фіскальної службт. Серед вжитих заходів роз’яснювальна та контрольно-перевірочна робота, застосована до суб'єктів господарювання, де існують ризики порушення законодавства про оплату праці та мінімізації сплати податкових платежів.

Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області

Кого із «єдинників» зарахують до платників ПДВ

Головне управління ДПС у Тернопільській області повідомляє, що для цілей оподаткування податком на додану вартість (далі – ПДВ) відповідно до п. 180.1 ст. 180 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платником податку, зокрема, є будь-яка особа, що зареєстрована або підлягає реєстрації як платник податку.

09:02 10.10.2019

За які земельні ділянки платники єдиного податку четвертої групи повинні сплачувати земельний податок

Відповідно до п. п. «б» п. п. 4 п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) до платників єдиного податку четвертої групи належать фізичні особи – підприємці, які провадять діяльність виключно в межах фермерського господарства, зареєстрованого відповідно до Закону України від 19 червня 2003 року №973-IV «Про фермерське господарство», за умови виконання сукупності таких вимог:

10:58 04.10.2019